Cloud

mgr Iwona Pyrć

Img

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Kielcach, kierunek: pedagogika, specjalność: resocjalizacja i profilaktyka społeczna oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Studia podyplomowe realizowałam w zakresie: Spektrum autyzmu-diagnoza, terapia, edukacja.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych praktyk m.in. w Policyjnej Izbie Dziecka, Świetlicach środowiskowych i profilaktycznych, w trakcie kursów czy szkoleń (Zachowania niepożądane u dzieci ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera; Jak pracować z dziećmi przejawiającymi trudne zachowania-ujęcie behawioralne; Praca socjalna z trudnym klientem; Stawiamy na dziecięcą kreatywność). Ponadto kilka lat pracowałam jako wychowawca w Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej oraz w przedszkolu integracyjnym jako terapeuta. W Jagódkowie jestem nauczycielem wspomagającym od grudnia 2018 r.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Potrzeby moich małych podopiecznych są dla mnie priorytetem.

Prywatnie jestem mamą i to mój synek wypełnia mi cały świat. W wolnych chwilach, uwielbiam piesze wędrówki po górach, odkrywanie nowych miejsc, gotowanie dla bliskich i czytanie książek.