Cloud

Kadra

Img

Kadra została dobrana pod kątem wykształcenia, kwalifikacji, ale przede wszystkim pasji zawodowej. Jeżeli pracownik dosłownie kocha to co robi i sprawia mu to ogromną przyjemność oraz satysfakcję to wszyscy, a szczególnie nasze przedszkolaki na tym korzystają. Nauczyciele są nagradzani za swoje wyniki w nauczaniu i każde ich staranie jest zauważane i doceniane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

NAUCZYCIELE: 13
PERSONEL KUCHENNY: 3
NAUCZYCIELE ZAJĘĆ DODATKOWYCH I TERAPII: 6

dyrektor przedszkola JAGÓDKOWO

mgr Jagoda KAWALEC

W trakcie ponad 5 lat pracy w przedszkolu utworzyłam sobie obraz mojej placówki. Wiem, że bez zaangażowania moich pracowników, Jagódkowo nie odniosło by takiego sukcesu.

Moim zadaniem jest koordynowanie placówki, a pracę z dziećmi powierzam moim pracownikom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, a ich praca to równocześnie ich pasja. Jako zgrany zespół możemy wszystko 🙂

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci – mam dwie córeczki i dwóch synków. Przebywając z nimi na co dzień poznaję ich potrzeby. Bardzo pomaga mi to w mojej pracy. Mam też kotka i pieska. Lubię podróże, słuchać muzyki, robić zdjęcia, pomagać potrzebującym i spotykać się z rodziną i znajomymi. Uważam, że trzeba przeżyć życie ciekawie, żeby mieć co kiedyś wspominać.

WIĘCEJ

nauczyciel PSZCZÓŁKI

mgr Elżbieta DUPLAGA

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam 5 lat temu, będąc studentką pedagogiki.

W Jagódkowie pracuję od stycznia 2019 r. Doświadczenie zawodowe zbierałam pracując w grupie żłobkowej w jednym z rzeszowskich przedszkoli, następnie w grupie „0“. Obecnie jestem nauczycielem w grupie 3-latków w Jagódkowie.

Dodatkowo, dla podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych biorę udział w różnych szkoleniach, warsztatach.

Praca z dziećmi jest moją pasją, która przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Największym sukcesem i satysfakcją jest dla mnie obserwowanie postępów, jakie dzieci czynią każdego dnia, a najcenniejszą nagrodą jest ich szczery uśmiech. 

WIĘCEJ

nauczyciel PSZCZÓŁKI

mgr Magdalena GRASZA

Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, ponieważ zawsze dawało mi to wielką satysfakcję i radość. Studia I i II stopnia na wydziale pedagogicznym na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna tylko potwierdziły moje przekonanie, że był to dobry wybór.

Praca z dziećmi jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, ale fakt, że mam możliwość kształtowania drugiego człowieka daje mi wiele satysfakcji i powodów do dumy. Praca w przedszkolu jest dla mnie wyzwaniem, gdzie mogę udowodnić, że kocham to co robię jednocześnie zdobywając kolejne umiejętności i doświadczenie.

Z Jagódkowem pracuję od 2016 r.

WIĘCEJ

pomoc nauczyciela

Anna BOROWIEC

W przedszkolu sprawuję opiekę w najmłodszej grupie – Maluszków. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam od nauki w Medycznej Szkole Policealnej na kierunku opiekunka dziecięca, zdobywając kwalifikacje do pracy z dziećmi w żłobkach oraz młodszych grupach przedszkolnych. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec, a swoje umiejętności rozwijałam również na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uważam, że muzyka niezwykle stymuluje rozwój najmłodszych, dlatego wykorzystuję ją na co dzień w swojej pracy.

Wierzę, że pierwsze lata życia dziecka są kluczowe, a także stanowią fundament do dalszego rozwoju, dlatego cieszę się, że mogę towarzyszyć maluchom w tej drodze i być dla nich wsparciem.

WIĘCEJ

nauczyciel MYSZKI / z-ca dyrektora

mgr Jola KUDEJ

W swojej pracy staram się wykorzystywać wiele metod, ponieważ wychodzę z założenia, że każde dziecko jest inne i nie ma jednego „przepisu” na wychowanie i nauczanie, a kluczowym do osiągnięcia porozumienia z dzieckiem jest indywidualne podejście zarówno do wychowania jak i kształcenia.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dialog z dzieckiem i zrozumienie jego potrzeb – indywidualnych i tych związanych z przynależnością do grupy przedszkolnej. Staram się, aby dziecko czuło się swobodnie i pewnie, bo dobre samopoczucie jest punktem wyjściowym do poznawania świata, a jednocześnie akcentuję obowiązujące zasady, aby już od przedszkolaka każdy mały człowiek rozumiał potrzebę przestrzegania ustalonych reguł.

WIĘCEJ

nauczyciel MYSZKI

mgr Anita SAGAN-WIECZOREK

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończyłam również studia podyplomowe z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz tańca.

Mam za sobą wiele szkoleń, kursów i konferencji dzięki którym staram się indywidualizować pracę z dzieckiem, wspierać jego rozwój oraz aktywować do działania.

Główną ideą, która przyświeca mojej pracy w zawodzie nauczyciela jest umożliwianie dzieciom poznawania świata w sposób kreatywny i pobudzający ich wyobraźnię.

WIĘCEJ

nauczyciel MRÓWECZKI

mgr Paulina HEJNAR

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika w Krakowie oraz studia podyplomowe "Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna" w Rzeszowie. Aktualnie jestem studentką studiów magisterskich, psychologicznych ze specjalnością psychologia dzieci, młodzieży i rodziny. 

W Jagódkowie pracuję od 2019 r.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów, zdobywając niezbędne doświadczenie.  Praca ta sprawia mi wiele radości. Pokazuje świat z innej perspektywy i daje poczucie spełnienia. Cieszę się, że mogę połączyć moją pasję ze ścieżką kształcenia i pracą.

WIĘCEJ

nauczyciel MRÓWECZKI

mgr Magdalena WAŻNA

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia magisterskie z Zarządzania o specjalizacji Start-up: kreowanie innowacyjnego biznesu. 

W pracy cenię sobie dobry kontakt z dziećmi, ich spontaniczność oraz szczerość. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania, a uśmiech i radość dziecka to dla mnie najpiękniejsza nagroda, jaką mogę otrzymać jako wychowawca. Staram się motywować i zachęcać moich wychowanków do pokonywania własnych słabości oraz barier, tak by każdego dnia stawały się lepszymi oraz wzbogacały się o nowe doświadczenia.

WIĘCEJ

nauczyciel MRÓWECZKI

mgr Joanna UZAR

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w 2017 roku w "Jagódkowie". W wykonywaniu mojego zawodu najbardziej zależy mi, aby dzieci czuły się bezpieczne, akceptowane i dobrze rozumiane. Dbam o to, aby rozwijały się w atmosferze miłości, życzliwości, wyrozumiałości i wzajemnym szacunku. Staram się rozwijać ich pasje, dostrzegać indywidualne potrzeby oraz wspierać w trudnych dla nich chwilach. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy stosuję różne metody, które dopasowuję do możliwości rozwojowych i aktualnych potrzeb dziecka. Wspólnie przeżywamy ich radości i smutki, a ja każdego dnia doceniam ich szczerość i wdzięczność.

Jestem szczęśliwa, bo robię to, co kocham, a największą nagrodą dla mnie jako nauczyciela i rodzica jest szczery, szeroki i rozbrajający uśmiech dziecka.

WIĘCEJ

nauczyciel wspomagający

mgr Izabela DZIEDZIC

Zarówno w pracy jak i w życiu bardzo blisko mi do pedagogiki Jespera Juula, Porozumienia bez przemocy (NVC) i bliskościowego, pełnego szacunku podejścia do drugiego człowieka. Głęboko wierzę w terapeutyczną moc relacji i na niej staram się zawsze bazować.

Prywatnie wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu. Uwielbiam skrzypiący parkiet pod nogami, polskie morze poza sezonem i przestrzeń. Nałogowo kupuje książki i zgłębiam tajniki ludzkiej psychiki.

WIĘCEJ

nauczyciel JAGÓDKOWE SKRZATY

Monika OCZOŚ

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie uczęszczam na studia magisterskie z pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Jestem osobą optymistycznie i entuzjastycznie nastawioną do życia oraz do innych ludzi – a w szczególności do dzieci -ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata.WIĘCEJ

nauczyciel JAGÓDKOWE SKRZATY

mgr Katarzyna Popera

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza w Rzeszowie oraz studia podyplomowe „Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Rzeszowie”, a także „Surdopedagogika”.

Z Jagódkowem jestem związana od września 2018 r.

Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. Staram się, aby dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by same odkrywały odpowiedzi na pytania, które je nurtują, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości.

WIĘCEJ

nauczyciel JAGÓDKOWE SKRZATY

mgr Klaudia WYSKIEL- ŁYŻKA

Od zawsze moją pasją była praca z dziećmi, dlatego postanowiłam zostać nauczycielem.
Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Filologicznym o kierunku filologia polska na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia pierwszego stopnia na Wydziale Pedagogicznym o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna również na Uniwersytecie Rzeszowskim, niedługo zostanę również logopedą.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam na praktykach studenckich w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz w trakcie wycieczek, gdzie pełniłam rolę wychowawcy. Od kilku lat spełniam się jako wychowawca w przedszkolu.

Praca w przedszkolu pozwala na bycie drogowskazem dla dziecięcej drogi, pomoc w dodawaniu skrzydeł najmłodszym, a przede wszystkim wielką radość i dumę, kiedy wzlatują na nich coraz wyżej. Dziś wiem, że to moja droga – najlepsza jaką mogłam wybrać.

WIĘCEJ

nauczyciel wspomagający

mgr Iwona Pyrć

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania.

Potrzeby moich małych podopiecznych są dla mnie priorytetem.

Prywatnie jestem mamą i to mój synek wypełnia mi cały świat. W wolnych chwilach, uwielbiam piesze wędrówki po górach, odkrywanie nowych miejsc, gotowanie dla bliskich i czytanie książek.

WIĘCEJ

nadzór pedagogiczny

mgr Agata SAMBORSKA-BĄK

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 33 letnim stażem pracy. Przez cały okres pracy zawodowej dane mi jest realizować swoją pasję, którą jest nauczanie i wychowanie najmłodszych. Już od najmłodszych lat wiedziałam, co chce w życiu robić.

Od początku swojej pracy stawiałam na poznanie przyrody oraz świata. Z racji swoich pasji jestem organizatorką wojewódzkiego rajdu „Święto Polskiej Niezapominajki” /od 2002r/ oraz wojewódzkiego konkursu o Rzeszowie – „Rzeszów – Moje Miasto”. Jako pedagog zabawy współpracowałam z Uniwersytetem Rzeszowskim i placówkami doskonalenia nauczycieli – Art-Mar, Kopalnia Kardr, PCEN, PCUD i innymi prowadząc liczne kursy i warsztaty.

WIĘCEJ

specjaliści żywienia

Iwona, Ania i Natalia

W ,,Jagódkowie” pracujemy kolejno 5, 4 i 2 lata. Możemy więc śmiało powiedzieć, że znamy gusta kulinarne dzieciaków od podszewki. Od początku istnienia przedszkolnej kuchni naszym założeniem były zdrowe, zbilansowane posiłki wykonane od podstaw z najlepszej jakości produktów. Przygotowujemy potrawy oraz wykorzystujemy produkty z różnych stron świata. Wyznajemy zasadę, że dziecko powinno poznawać różne smaki od małego, aby kształtować swoje upodobania kulinarne. Dlatego w naszym przedszkolu dzieci znają smak trawy cytrynowej, tapioki, topinamburu czy persymony. Zaopatrujemy się w produkty u najlepszych dostawców i firm. Tylko Pan Stanisław - nasz dostawca warzyw i owoców jest w stanie sprowadzić nam niepryskane pomarańcze, cytryny, ananasy i banany. Jadłospis przygotowywany jest na bieżąco z wykorzystaniem sezonowych warzyw i owoców.

WIĘCEJ

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauczyciele

- J. ANGIELSKI - mgr Iwona Teresa Chmiel-Lucas - College of English "u Metodystów" English Language College, egzamin FCE University of Cambridge, English Language School in New York, magister nauk społecznych o specjalności nauczyciel, magister socjologii o specjalności etnicznej, studia podyplomowe na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

- RYTMIKA - mgr Monika Rząca - ukończyła I i II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej na specjalności rytmika oraz studia pierwszego stopnia na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w specjalności rytmika w edukacji przedszkolnej i szkolnej

- SPORT - mgr Patryk Gielarek - licencjonowany instruktor Przedszkoliada.pl oraz absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania fizycznego.

- LOGOPEDIA - mgr Patrycja Stach - ukończyła studia na kierunku Pedagogika o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia podyplomowe Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz studia podyplomowe w zakresie logopedii, nauczyciel oraz terapeuta w klasach I-III w jednej z rzeszowskich szkół podstawowych. Prowadzi gabinet EduLog logopeda Patrycja Stach.

- TAŃCE - mgr Anna Pels-Pittner - ukończyła studia na kierunku Pedagogika, tancerka, choreograf, zwyciężczyni wielu Ogólnopolskich Turniejów Tańca; obecnie posiada najwyższą krajową klasę taneczną „A” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych; szkoli się pod okiem Mistrzów Polski Par Zawodowych, Mistrzów Polski Amatorów oraz uczestniczyła w szkoleniach Mistrzów Świata Zawodowców. Wraz z mężem prowadzi szkołę taneczną A&G Dance Studio www.ag-studio.rzeszow.pl