Cloud

Kadra

Img

Kadra została dobrana pod kątem wykształcenia, kwalifikacji, ale przede wszystkim pasji zawodowej. Jeżeli pracownik dosłownie kocha to co robi i sprawia mu to ogromną przyjemność oraz satysfakcję to wszyscy, a szczególnie nasze przedszkolaki na tym korzystają. Nauczyciele są nagradzani za swoje wyniki w nauczaniu i każde ich staranie jest zauważane i doceniane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

NAUCZYCIELE: 15
PERSONEL KUCHENNY: 3
NAUCZYCIELE ZAJĘĆ DODATKOWYCH I TERAPII: 6

dyrektor przedszkola JAGÓDKOWO

mgr Jagoda KAWALEC

W sierpniu 2015 roku otworzyłam przedszkole "Jagódkowo". Do dziś pamiętam ten dreszczyk emocji, a także niepokój. Jednak w trakcie swojej prawie 7 letniej pracy utworzyłam sobie obraz mojej placówki. Wiem, że bez zaangażowania moich pracowników, Jagódkowo nie odniosłoby takiego sukcesu.

Moim zadaniem jest koordynowanie placówki, a pracę z dziećmi powierzam moim pracownikom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, a ich praca to równocześnie ich pasja. Jako zgrany zespół możemy wszystko 🙂

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci – mam dwie córeczki i dwóch synków. Przebywając z nimi na co dzień poznaję ich potrzeby. Bardzo pomaga mi to w mojej pracy. Mam też kotka i pieska. Lubię podróże, słuchać muzyki, robić zdjęcia, pomagać potrzebującym i spotykać się z rodziną i znajomymi. Uważam, że trzeba przeżyć życie ciekawie, żeby mieć co kiedyś wspominać.

WIĘCEJ

nauczyciel

mgr Elżbieta DUPLAGA

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam 5 lat temu, będąc studentką pedagogiki.

W Jagódkowie pracuję od stycznia 2019 r. Doświadczenie zawodowe zbierałam pracując w grupie żłobkowej w jednym z rzeszowskich przedszkoli, następnie w grupie „0“. Obecnie jestem nauczycielem w grupie 3-latków w Jagódkowie.

Dodatkowo, dla podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych biorę udział w różnych szkoleniach, warsztatach.

Praca z dziećmi jest moją pasją, która przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Największym sukcesem i satysfakcją jest dla mnie obserwowanie postępów, jakie dzieci czynią każdego dnia, a najcenniejszą nagrodą jest ich szczery uśmiech. 

WIĘCEJ

pomoc nauczyciela

Anna SĄSIADEK

W przedszkolu sprawuję opiekę w najmłodszej grupie – Maluszków. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam od nauki w Medycznej Szkole Policealnej na kierunku opiekunka dziecięca, zdobywając kwalifikacje do pracy z dziećmi w żłobkach oraz młodszych grupach przedszkolnych. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec, a swoje umiejętności rozwijałam również na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uważam, że muzyka niezwykle stymuluje rozwój najmłodszych, dlatego wykorzystuję ją na co dzień w swojej pracy.

Wierzę, że pierwsze lata życia dziecka są kluczowe, a także stanowią fundament do dalszego rozwoju, dlatego cieszę się, że mogę towarzyszyć maluchom w tej drodze i być dla nich wsparciem.

WIĘCEJ

nauczyciel MYSZKI / z-ca dyrektora

mgr Jola DĄBROWSKA

W swojej pracy staram się wykorzystywać wiele metod, ponieważ wychodzę z założenia, że każde dziecko jest inne i nie ma jednego „przepisu” na wychowanie i nauczanie, a kluczowym do osiągnięcia porozumienia z dzieckiem jest indywidualne podejście zarówno do wychowania jak i kształcenia.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dialog z dzieckiem i zrozumienie jego potrzeb – indywidualnych i tych związanych z przynależnością do grupy przedszkolnej. Staram się, aby dziecko czuło się swobodnie i pewnie, bo dobre samopoczucie jest punktem wyjściowym do poznawania świata, a jednocześnie akcentuję obowiązujące zasady, aby już od przedszkolaka każdy mały człowiek rozumiał potrzebę przestrzegania ustalonych reguł.

WIĘCEJ

nauczyciel MYSZKI

mgr Anita SAGAN-WIECZOREK

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończyłam również studia podyplomowe z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz tańca.

Mam za sobą wiele szkoleń, kursów i konferencji dzięki którym staram się indywidualizować pracę z dzieckiem, wspierać jego rozwój oraz aktywować do działania.

Główną ideą, która przyświeca mojej pracy w zawodzie nauczyciela jest umożliwianie dzieciom poznawania świata w sposób kreatywny i pobudzający ich wyobraźnię.

WIĘCEJ

nauczyciel LISKI

mgr Paulina PARADYSZ

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika w Krakowie oraz studia podyplomowe "Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna" w Rzeszowie. Aktualnie jestem studentką studiów magisterskich, psychologicznych ze specjalnością psychologia dzieci, młodzieży i rodziny. 

W Jagódkowie pracuję od 2019 r.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów, zdobywając niezbędne doświadczenie.  Praca ta sprawia mi wiele radości. Pokazuje świat z innej perspektywy i daje poczucie spełnienia. Cieszę się, że mogę połączyć moją pasję ze ścieżką kształcenia i pracą.

WIĘCEJ

nauczyciel

mgr Joanna UZAR

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w 2017 roku w "Jagódkowie". W wykonywaniu mojego zawodu najbardziej zależy mi, aby dzieci czuły się bezpieczne, akceptowane i dobrze rozumiane. Dbam o to, aby rozwijały się w atmosferze miłości, życzliwości, wyrozumiałości i wzajemnym szacunku. Staram się rozwijać ich pasje, dostrzegać indywidualne potrzeby oraz wspierać w trudnych dla nich chwilach. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy stosuję różne metody, które dopasowuję do możliwości rozwojowych i aktualnych potrzeb dziecka. Wspólnie przeżywamy ich radości i smutki, a ja każdego dnia doceniam ich szczerość i wdzięczność.

Jestem szczęśliwa, bo robię to, co kocham, a największą nagrodą dla mnie jako nauczyciela i rodzica jest szczery, szeroki i rozbrajający uśmiech dziecka.

WIĘCEJ

nauczyciel wspomagający

mgr Izabela DZIEDZIC

Zarówno w pracy jak i w życiu bardzo blisko mi do pedagogiki Jespera Juula, Porozumienia bez przemocy (NVC) i bliskościowego, pełnego szacunku podejścia do drugiego człowieka. Głęboko wierzę w terapeutyczną moc relacji i na niej staram się zawsze bazować.

Prywatnie wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu. Uwielbiam skrzypiący parkiet pod nogami, polskie morze poza sezonem i przestrzeń. Nałogowo kupuje książki i zgłębiam tajniki ludzkiej psychiki.

WIĘCEJ

nauczyciel PSZCZÓŁKI

mgr Katarzyna Popera

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza w Rzeszowie oraz studia podyplomowe „Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Rzeszowie”, a także „Surdopedagogika”.

Z Jagódkowem jestem związana od września 2018 r.

Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. Staram się, aby dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by same odkrywały odpowiedzi na pytania, które je nurtują, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości.

WIĘCEJ

nauczyciel PSZCZÓŁKI

mgr Jagoda KURANTY

Jestem magistrem pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycielem plastyki, oligofrenopedagogiem, terapeutą osób z ASD, instruktorem jogi dla dzieci.

W pracy pedagogicznej inspiruję się założeniami metody Edukacja przez ruch D. Dziamskiej, metody Porozumienia bez przemocy M. Rosenberg oraz metodą medytacji dla dzieci E. Snel.

Swój warsztat pracy doskonale od 2017r. poprzez pracę z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, prowadzenie zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do lat 3 czy prowadzenie warsztatów interpersonalnych. Bardzo istotny jest dla mnie samorozwój dlatego często uczestniczę w różnych formach doskonalenia zawodowego.

WIĘCEJ

nauczyciel MISIE

mgr Klaudia WYSKIEL- ŁYŻKA

Od zawsze moją pasją była praca z dziećmi, dlatego postanowiłam zostać nauczycielem.
Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Filologicznym o kierunku filologia polska na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia pierwszego stopnia na Wydziale Pedagogicznym o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna również na Uniwersytecie Rzeszowskim, niedługo zostanę również logopedą.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam na praktykach studenckich w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz w trakcie wycieczek, gdzie pełniłam rolę wychowawcy. Od kilku lat spełniam się jako wychowawca w przedszkolu.

Praca w przedszkolu pozwala na bycie drogowskazem dla dziecięcej drogi, pomoc w dodawaniu skrzydeł najmłodszym, a przede wszystkim wielką radość i dumę, kiedy wzlatują na nich coraz wyżej. Dziś wiem, że to moja droga – najlepsza jaką mogłam wybrać.

WIĘCEJ

nauczyciel wspomagający

mgr Iwona Pyrć

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania.

Potrzeby moich małych podopiecznych są dla mnie priorytetem.

Prywatnie jestem mamą i to mój synek wypełnia mi cały świat. W wolnych chwilach, uwielbiam piesze wędrówki po górach, odkrywanie nowych miejsc, gotowanie dla bliskich i czytanie książek.

WIĘCEJ

nadzór pedagogiczny

mgr Agata SAMBORSKA-BĄK

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 33 letnim stażem pracy. Przez cały okres pracy zawodowej dane mi jest realizować swoją pasję, którą jest nauczanie i wychowanie najmłodszych. Już od najmłodszych lat wiedziałam, co chce w życiu robić.

Od początku swojej pracy stawiałam na poznanie przyrody oraz świata. Z racji swoich pasji jestem organizatorką wojewódzkiego rajdu „Święto Polskiej Niezapominajki” /od 2002r/ oraz wojewódzkiego konkursu o Rzeszowie – „Rzeszów – Moje Miasto”. Jako pedagog zabawy współpracowałam z Uniwersytetem Rzeszowskim i placówkami doskonalenia nauczycieli – Art-Mar, Kopalnia Kardr, PCEN, PCUD i innymi prowadząc liczne kursy i warsztaty.

WIĘCEJ

specjaliści żywienia

Ania, Iwona i Natalia

W ,,Jagódkowie” pracujemy kolejno 7, 6 i 4 lata. Możemy więc śmiało powiedzieć, że znamy gusta kulinarne dzieciaków od podszewki. Od początku istnienia przedszkolnej kuchni naszym założeniem były zdrowe, zbilansowane posiłki wykonane od podstaw z najlepszej jakości produktów. Przygotowujemy potrawy oraz wykorzystujemy produkty z różnych stron świata. Wyznajemy zasadę, że dziecko powinno poznawać różne smaki od małego, aby kształtować swoje upodobania kulinarne. Dlatego w naszym przedszkolu dzieci znają smak trawy cytrynowej, tapioki, topinamburu czy persymony. Zaopatrujemy się w produkty u najlepszych dostawców i firm. Tylko Pan Stanisław - nasz dostawca warzyw i owoców jest w stanie sprowadzić nam niepryskane pomarańcze, cytryny, ananasy i banany. Jadłospis przygotowywany jest na bieżąco z wykorzystaniem sezonowych warzyw i owoców.

WIĘCEJ

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauczyciele

- J. ANGIELSKI - mgr Iwona Teresa Chmiel-Lucas - College of English "u Metodystów" English Language College, egzamin FCE University of Cambridge, English Language School in New York, magister nauk społecznych o specjalności nauczyciel, magister socjologii o specjalności etnicznej, studia podyplomowe na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

- RYTMIKA - mgr Monika Rząca - ukończyła I i II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej na specjalności rytmika oraz studia pierwszego stopnia na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w specjalności rytmika w edukacji przedszkolnej i szkolnej

- SPORT - mgr Patryk Gielarek - licencjonowany instruktor Przedszkoliada.pl oraz absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania fizycznego.

- LOGOPEDIA - mgr Patrycja Stach - ukończyła studia na kierunku Pedagogika o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia podyplomowe Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz studia podyplomowe w zakresie logopedii, nauczyciel oraz terapeuta w klasach I-III w jednej z rzeszowskich szkół podstawowych. Prowadzi gabinet EduLog logopeda Patrycja Stach.

- AKADEMIA TAŃCA STEP BY STEP HUBERT CIURKO