Cloud

Przedszkole

Img

Bezpieczne miejsce

Szczęście i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze

W naszym przedszkolu bezpieczeństwo dzieci stanowi priorytetową kwestię. Dużą wagę przykładamy do zachowania wszystkich standardów odnoszących się do stworzenia najmłodszym miejsca, w którym czułyby się jak w domu. Szczęście i zaufanie naszych podopiecznych oraz rodziców jest bowiem dla nas najważniejsze.

Pamiątki z przedszkola

Pielęgnowanie wspomnień

Nie ma nic piękniejszego niż wspomnienia. Należy je wciąż pielęgnować, a najlepszym na to sposobem są zdjęcia, rysunki, dyplomy, pamiątki, zapiski, do których możemy wracać. A jeżeli wszystkie te rzeczy znajdą się w jednym miejscu, będzie to pamiątka na całe życie. Dlatego nasi nauczyciele tworzą portfolio i wszystkie rzeczy dzieci starannie układają w segregatorach. Każde dziecko po ukończeniu danej grupy wiekowej otrzymuje taki segregator wspomnień. Wiemy jak dużo to dla nich znaczy i jak cieszą się oglądając go wspólnie z najbliższymi. 

4

img

Ilość grup

15

img

Nauczycieli

20

img

liczba dzieci w grupach

5

img

Ilość posiłków

Przedszkole Niepubliczne Jagódkowo, ul. Grabskiego 42/1, 35-312 Rzeszów

Zapraszamy do Jagódkowa

 1. POŁOŻENIE

  Przedszkole Niepubliczne Jagódkowo znajduje się na nowym, malowniczo położonym osiedlu w Rzeszowie. Posiadamy własny ogródek wyposażony w certyfikowany plac zabaw firmy Ringpol.

 2. FUNKCJONOWANIE

  Przedszkole mieści się w nowo wybudowanym budynku, oddanym do użytku w sierpniu 2015 roku, jako przedszkole całoroczne z dwutygodniową przerwą wakacyjną. W 2018 roku zostało powiększone o dodatkowy oddział na pierwszym piętrze budynku.

 3. WYŻYWIENIE

  Posiadamy własną kuchnię spełniającą wszystkie normy HACCP. Codziennie, na miejscu, przygotowujemy 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, zupę, drugie danie oraz podwieczorek. W produkty zaopatrujemy się u lokalnych dostawców oraz w hurtowniach rzeszowskich.

 4. POWIERZCHNIA I OPIS

  333,36 m2 - parter: 3 sale lekcyjne, przy każdej z nich łazienka w pełni dostosowana do wzrostu i potrzeb dziecka w danym okresie wiekowym, korytarz, w którym mieści się szatnia dzieci i galeria ich prac, kuchnia,
  zaplecze socjalne
  65,58 m2 - oddział na I piętrze: 1 sala lekcyjna podzielona na dwie strefy - ławki i krzesła oraz część zabawowa z dywanem, łazienka w pełni dostosowana do wzrostu i potrzeb dziecka, szatnia.
  Podwórko: ogródek i plac zabaw na świeżym powietrzu

 5. Informacje

  Rekrutacja: startuje 1 rok przed otwarciem nowego oddziału,
  całoroczna - w zależności od ilości dzieci w grupie
  wiek dzieci: 2,9-6 lat
  Ilość grup: 4
  Dzieci w grupach: do 21 osób
  Godziny otwarcia: 6.30-17.30

 6. OPŁATY

  Czesne: 700 zł/miesiąc.
  W przypadku kolejnego dziecka w naszej placówce: 650 zł/miesiąc.
  Wyżywienie: 15 zł/dzień.
  Wpisowe: 150 zł.
  Ubezpieczenie w kwocie ok. 45 zł płatne raz na rok.
  Pakiet podręczników koszt raz w roku.

Poznaj naszą kadrę

Kadra została dobrana pod kątem wykształcenia, kwalifikacji, ale przede wszystkim pasji zawodowej. Jeżeli pracownik dosłownie kocha to co robi i sprawia mu to ogromną przyjemność oraz satysfakcję to wszyscy, a szczególnie nasze przedszkolaki na tym korzystają. Nauczyciele są nagradzani za swoje wyniki w nauczaniu i każde ich staranie jest zauważane i doceniane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

avatar
cloud
mgr Jagoda Kawalec

dyrektor Przedszkola Niepublicznego Jagódkowo

Wiem, że bez zaangażowania moich pracowników, Jagódkowo nie odniosło by takiego sukcesu. Moim zadaniem jest koordynowanie placówki, a pracę z dziećmi powierzam moim pracownikom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, a ich praca to równocześnie ich pasja. Jako zgrany zespół możemy wszystko 🙂

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Elżbieta Duplaga

Nauczyciel

Praca z dziećmi jest moją pasją, która przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Największym sukcesem i satysfakcją jest dla mnie obserwowanie postępów, jakie dzieci czynią każdego dnia, a najcenniejszą nagrodą jest ich szczery uśmiech.

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Magdalena Grasza-Słaby

Nauczyciel

Praca z dziećmi jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, ale fakt, że mam możliwość kształtowania drugiego człowieka daje mi wiele satysfakcji i powodów do dumy. Praca w przedszkolu jest dla mnie wyzwaniem, gdzie mogę udowodnić, że kocham to co robię jednocześnie zdobywając kolejne umiejętności i doświadczenie.

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
Anna Sąsiadek

pomoc nauczyciela

Wierzę, że pierwsze lata życia dziecka są kluczowe, a także stanowią fundament do dalszego rozwoju, dlatego cieszę się, że mogę towarzyszyć maluchom w tej drodze i być dla nich wsparciem.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Katarzyna Popera

Nauczyciel PSZCZÓŁKI

Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. Staram się, aby dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Klauda Rysz

pomoc nauczyciela

W “Jagódkowie” pracuję od początku 2021 roku. Ta praca daje mi dużo satysfakcji. Każdy sukces dziecka jest moim sukcesem- cieszą mnie osiągnięcia moich podopiecznych, dają mi one siłę do dalszej pracy.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Joanna Uzar

Nauczyciel

Chęć opiekowania się dziećmi towarzyszyła mi od dawna. Podczas studiów utwierdziłam się w przekonaniu, że pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna to kierunek dla mnie i pomoże mi spełniać się w roli nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodszych dzieci.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Anita Sagan-Wieczorek

Nauczyciel

Myszki

Główną ideą, która przyświeca mojej pracy w zawodzie nauczyciela jest umożliwianie dzieciom poznawania świata w sposób kreatywny i pobudzający ich wyobraźnię. Praca z dziećmi to przede wszystkim pasja, dlatego w to co robię angażuję się całą sobą.

 

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Jola Dąbrowska

Nauczyciel

Myszki

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dialog z dzieckiem i zrozumienie jego potrzeb – indywidualnych i tych związanych z przynależnością do grupy przedszkolnej. Staram się, aby dziecko czuło się swobodnie i pewnie, bo dobre samopoczucie jest punktem wyjściowym do poznawania świata.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Klaudia Wyskiel – Łyżka

Nauczyciel MISIE

Praca w przedszkolu pozwala na bycie drogowskazem dla dziecięcej drogi, pomoc w dodawaniu skrzydeł najmłodszym, a przede wszystkim wielką radość i dumę, kiedy wzlatują na nich coraz wyżej. Dziś wiem, że to moja droga – najlepsza jaką mogłam wybrać.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Izabela Dziedzic

Nauczyciel wspomagający

Zarówno w pracy jak i w życiu bardzo blisko mi do pedagogiki Jespera Juula, Porozumienia bez przemocy (NVC) i bliskościowego, pełnego szacunku podejścia do drugiego człowieka. Głęboko wierzę w terapeutyczną moc relacji i na niej staram się zawsze bazować.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Jagoda Kuranty

Nauczyciel PSZCZÓŁKI

Jestem magistrem pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycielem plastyki, oligofrenopedagogiem, terapeutą osób z ASD, instruktorem jogi dla dzieci. Bardzo istotny jest dla mnie samorozwój dlatego często uczestniczę w różnych formach doskonalenia zawodowego.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Iwona Pyrć

Nauczyciel wspomagający

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Potrzeby moich małych podopiecznych są dla mnie priorytetem.

Prywatnie jestem mamą i to mój synek wypełnia mi cały świat. W wolnych chwilach, uwielbiam piesze wędrówki po górach, odkrywanie nowych miejsc, gotowanie dla bliskich i czytanie książek.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Paulina Paradysz

Nauczyciel

Liski

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów, zdobywając niezbędne doświadczenie.
Praca ta sprawia mi wiele radości. Pokazuje świat z innej perspektywy i daje poczucie spełnienia. Cieszę się, że mogę połączyć moją pasję ze ścieżką kształcenia i pracą.

WIĘCEJ