Cloud

Przedszkole

Img

Bezpieczne miejsce

Szczęście i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze

W naszym przedszkolu bezpieczeństwo dzieci stanowi priorytetową kwestię. Dużą wagę przykładamy do zachowania wszystkich standardów odnoszących się do stworzenia najmłodszym miejsca, w którym czułyby się jak w domu. Szczęście i zaufanie naszych podopiecznych oraz rodziców jest bowiem dla nas najważniejsze.

Pamiątki z przedszkola

Pielęgnowanie wspomnień

Nie ma nic piękniejszego niż wspomnienia. Należy je wciąż pielęgnować, a najlepszym na to sposobem są zdjęcia, rysunki, dyplomy, pamiątki, zapiski, do których możemy wracać. A jeżeli wszystkie te rzeczy znajdą się w jednym miejscu, będzie to pamiątka na całe życie. Dlatego nasi nauczyciele tworzą portfolio i wszystkie rzeczy dzieci starannie układają w segregatorach. Każde dziecko po ukończeniu danej grupy wiekowej otrzymuje taki segregator wspomnień. Wiemy jak dużo to dla nich znaczy i jak cieszą się oglądając go wspólnie z najbliższymi. 

4

img

Ilość grup

15

img

Nauczycieli

20

img

liczba dzieci w grupach

5

img

Ilość posiłków

Przedszkole Niepubliczne Jagódkowo, ul. Grabskiego 42/1, 35-312 Rzeszów

Zapraszamy do Jagódkowa

 1. POŁOŻENIE

  Przedszkole Niepubliczne Jagódkowo znajduje się na nowym, malowniczo położonym osiedlu w Rzeszowie. Posiadamy własny ogródek wyposażony w certyfikowany plac zabaw firmy Ringpol.

 2. FUNKCJONOWANIE

  Przedszkole mieści się w nowo wybudowanym budynku, oddanym do użytku w sierpniu 2015 roku, jako przedszkole całoroczne z dwutygodniową przerwą wakacyjną. W 2018 roku zostało powiększone o dodatkowy oddział na pierwszym piętrze budynku.

 3. WYŻYWIENIE

  Posiadamy własną kuchnię spełniającą wszystkie normy HACCP. Codziennie, na miejscu, przygotowujemy 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, zupę, drugie danie oraz podwieczorek. W produkty zaopatrujemy się u lokalnych dostawców oraz w hurtowniach rzeszowskich.

 4. POWIERZCHNIA I OPIS

  333,36 m2 - parter: 3 sale lekcyjne, przy każdej z nich łazienka w pełni dostosowana do wzrostu i potrzeb dziecka w danym okresie wiekowym, korytarz, w którym mieści się szatnia dzieci i galeria ich prac, kuchnia,
  zaplecze socjalne
  65,58 m2 - oddział na I piętrze: 1 sala lekcyjna podzielona na dwie strefy - ławki i krzesła oraz część zabawowa z dywanem, łazienka w pełni dostosowana do wzrostu i potrzeb dziecka, szatnia.
  Podwórko: ogródek i plac zabaw na świeżym powietrzu

 5. Informacje

  Rekrutacja: startuje 1 rok przed otwarciem nowego oddziału,
  całoroczna - w zależności od ilości dzieci w grupie
  wiek dzieci: 2,9-6 lat
  Ilość grup: 4
  Dzieci w grupach: do 21 osób
  Godziny otwarcia: 6.30-17.30

 6. OPŁATY

  Czesne: 700 zł/miesiąc.
  W przypadku kolejnego dziecka w naszej placówce: 650 zł/miesiąc.
  Wyżywienie: 15 zł/dzień.
  Wpisowe: 150 zł.
  Ubezpieczenie w kwocie ok. 45 zł płatne raz na rok.
  Pakiet podręczników koszt raz w roku.

Poznaj naszą kadrę

Kadra została dobrana pod kątem wykształcenia, kwalifikacji, ale przede wszystkim pasji zawodowej. Jeżeli pracownik dosłownie kocha to co robi i sprawia mu to ogromną przyjemność oraz satysfakcję to wszyscy, a szczególnie nasze przedszkolaki na tym korzystają. Nauczyciele są nagradzani za swoje wyniki w nauczaniu i każde ich staranie jest zauważane i doceniane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

avatar
cloud
mgr Jagoda Kuranty

Nauczyciel PSZCZÓŁKI

Jestem magistrem pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycielem plastyki, oligofrenopedagogiem, terapeutą osób z ASD, instruktorem jogi dla dzieci. Bardzo istotny jest dla mnie samorozwój dlatego często uczestniczę w różnych formach doskonalenia zawodowego.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Iwona Pyrć

Nauczyciel wspomagający

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie tworzenie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Potrzeby moich małych podopiecznych są dla mnie priorytetem.

Prywatnie jestem mamą i to mój synek wypełnia mi cały świat. W wolnych chwilach, uwielbiam piesze wędrówki po górach, odkrywanie nowych miejsc, gotowanie dla bliskich i czytanie książek.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Elżbieta Duplaga

Nauczyciel

Praca z dziećmi jest moją pasją, która przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego z wychowanków. Największym sukcesem i satysfakcją jest dla mnie obserwowanie postępów, jakie dzieci czynią każdego dnia, a najcenniejszą nagrodą jest ich szczery uśmiech.

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Paulina Paradysz

Nauczyciel

Liski

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów, zdobywając niezbędne doświadczenie.
Praca ta sprawia mi wiele radości. Pokazuje świat z innej perspektywy i daje poczucie spełnienia. Cieszę się, że mogę połączyć moją pasję ze ścieżką kształcenia i pracą.

WIĘCEJ

avatar
cloud
Anna Sąsiadek

pomoc nauczyciela

Wierzę, że pierwsze lata życia dziecka są kluczowe, a także stanowią fundament do dalszego rozwoju, dlatego cieszę się, że mogę towarzyszyć maluchom w tej drodze i być dla nich wsparciem.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Jola Dąbrowska

Nauczyciel

Myszki

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dialog z dzieckiem i zrozumienie jego potrzeb – indywidualnych i tych związanych z przynależnością do grupy przedszkolnej. Staram się, aby dziecko czuło się swobodnie i pewnie, bo dobre samopoczucie jest punktem wyjściowym do poznawania świata.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Magdalena Grasza-Słaby

Nauczyciel

Praca z dziećmi jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, ale fakt, że mam możliwość kształtowania drugiego człowieka daje mi wiele satysfakcji i powodów do dumy. Praca w przedszkolu jest dla mnie wyzwaniem, gdzie mogę udowodnić, że kocham to co robię jednocześnie zdobywając kolejne umiejętności i doświadczenie.

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Anita Sagan-Wieczorek

Nauczyciel

Myszki

Główną ideą, która przyświeca mojej pracy w zawodzie nauczyciela jest umożliwianie dzieciom poznawania świata w sposób kreatywny i pobudzający ich wyobraźnię. Praca z dziećmi to przede wszystkim pasja, dlatego w to co robię angażuję się całą sobą.

 

 

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Klauda Rysz

pomoc nauczyciela

W “Jagódkowie” pracuję od początku 2021 roku. Ta praca daje mi dużo satysfakcji. Każdy sukces dziecka jest moim sukcesem- cieszą mnie osiągnięcia moich podopiecznych, dają mi one siłę do dalszej pracy.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Katarzyna Popera

Nauczyciel PSZCZÓŁKI

Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. Staram się, aby dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Klaudia Wyskiel – Łyżka

Nauczyciel MISIE

Praca w przedszkolu pozwala na bycie drogowskazem dla dziecięcej drogi, pomoc w dodawaniu skrzydeł najmłodszym, a przede wszystkim wielką radość i dumę, kiedy wzlatują na nich coraz wyżej. Dziś wiem, że to moja droga – najlepsza jaką mogłam wybrać.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Izabela Dziedzic

Nauczyciel wspomagający

Zarówno w pracy jak i w życiu bardzo blisko mi do pedagogiki Jespera Juula, Porozumienia bez przemocy (NVC) i bliskościowego, pełnego szacunku podejścia do drugiego człowieka. Głęboko wierzę w terapeutyczną moc relacji i na niej staram się zawsze bazować.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Joanna Uzar

Nauczyciel

Chęć opiekowania się dziećmi towarzyszyła mi od dawna. Podczas studiów utwierdziłam się w przekonaniu, że pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna to kierunek dla mnie i pomoże mi spełniać się w roli nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodszych dzieci.

WIĘCEJ

avatar
cloud
mgr Jagoda Kawalec

dyrektor Przedszkola Niepublicznego Jagódkowo

Wiem, że bez zaangażowania moich pracowników, Jagódkowo nie odniosło by takiego sukcesu. Moim zadaniem jest koordynowanie placówki, a pracę z dziećmi powierzam moim pracownikom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, a ich praca to równocześnie ich pasja. Jako zgrany zespół możemy wszystko 🙂

WIĘCEJ