Cloud

mgr Joanna Uzar

Img

Nauczyciel

Wykształcenie:
-Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia, klasa skrzypiec
– Uniwersytet Rzeszowki studia licencjackie i magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Chęć opiekowania się dziećmi towarzyszyła mi od dawna. Podczas studiów utwierdziłam się w przekonaniu, że pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna to kierunek dla mnie i pomoże mi spełniać się w roli nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodszych dzieci.

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w 2017 roku w “Jagódkowie”. W wykonywaniu mojego zawodu najbardziej zależy mi, aby dzieci czuły się bezpieczne, akceptowane i dobrze rozumiane. Dbam o to, aby rozwijały sie w atmosferze miłości, życzliwości, wyrozumiałości i wzajemnym szacunku. Staram się rozwijać ich pasje, dostrzegać indywidualne potrzeby oraz wspierać w trudnych dla nich chwilach. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy stosuję różne metody, które dopasowuję do możliwości rozwojowych i aktualnych potrzeb dziecka. Wspólnie przeżywamy ich radości i smutki, a ja każdego dnia doceniam ich szczerość i wdzięczność.

Jestem szczęśliwa, bo robię to, co kocham, a największą nagrodą dla mnie jako nauczyciela i rodzica jest szczery, szeroki i rozbrajający uśmiech dziecka.

W życiu prywatnym spełniam się jako mama trójki dzieci. Wolne chwile spędzam z rodziną i bliskimi osobami, co bardzo pozytywnie wpływa na moje samopoczucie i bycie spełnioną osobą.